Şirket Profili

Hakkımızda

Hakkımızda


17 Yıllık Tecrübe ile Türkiye'de kendi alanımızda her gün yeni işlere imza atıyoruz.


“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”

Belki hiç bir Özel Yağlar firmasının yapmadığı kadar çok teknik bülten, yeni gres teknolojileri katkıları, yeni makine şartları ve çizimleri gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.”

Diğer özel yağlar firmalarından farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm dünyadaki özel yağlar üreticileri ile bilgi paylaşımı yapıp. ürünlerimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir ürün için ArGe çalışması yapıldığında, mutlaka ilk olarak yurt dışı firmamızda kendimiz gözlemliyoruz. Öğreniyoruz ve sonra ülkemiz saniyisine sunuyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın ürünlerini tedarik ederken, çeşitli birçok yağlama sorunu ile karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, firmalarımızda çalışmalarımızı yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Çalıştığımız her firmada ürünlerimizin kontrollerini sağlıyoruz. Bölge ekibide dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz

İletişim

Mimar Sinan Mah. YEDPA Ticaret Merkezi D Cad.
No: 167 Ataşehir / İstanbul
+90 216 471 41 60  
+90 216 471 36 59  
info@tulev.com.tr  
www.tulev.com.tr  

© 2024 TULEV ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SAN.VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.